باغ های خانگی با درختان گل

برای افرادی که دوست دارند برخی از درختان گلدار را به باغ خود اضافه کنند ، می توانند یکی از لیست را امتحان کنند و درختی را انتخاب کنند که در باغها و خانه های شما عالی به نظر برسد /

· درخت شاهنشاه سلطنتی

این درخت یک گیاه بومی چین است. به آن پائولونیا نیز گفته می شود. همچنین در ژاپن کاشته شده است و به دلیل سخت بودن چوب از آن برای چوب استفاده می شود. از سال اول کاشت می تواند تا 15 فوت رشد کند. در سه فصل رشد می تواند به 30 فوت برسد. گلها رنگارنگ و معطر هستند و آن را به جاذبه اصلی هر باغ تبدیل می کنند. گلهای آن دارای رنگ بنفش کمرنگی است که شبیه زنگوله است. این سایه بسیار خوبی در باغ ها و خانه های ما است که هر کسی را که ببیند جذب می کند.

· Myrtle Crape Dynamite

این درخت گلهای قرمز روشن را با برگهای سبز براق شکوفا می کند. این درخت همچنین می تواند از بهار تا پاییز شکوفا شود. آنها همچنین می توانند برای هر سال سه پا رشد کنند. درختان دینامیت یکی از گیاهان واقعی است که می تواند به باغ های خود اضافه کند.

· درخت سگ سفید

زمان بهار با درخت White Dogwood زیبا و سرزنده تر خواهد شد. کاشت آن نیز آسان است زیرا می تواند متناسب کراسولا با هر نوع خاکی باشد. گلهای سفید و خالص دارد که مکان را بهشتی می کند. در کل عمر خود می تواند در کل 30 فوت رشد کند.

· گیلاس گریان

این درختی است که واقعاً باعث می شود نه از غم بلکه از زیبایی اش گریه کنیم. این شاخه شاخه هایی دارد که پایین و تقریباً لمس شده به زمین خم می شوند و گلهای زیبایی را شکوفا می کنند. آنها می توانند به رنگ های مختلف مانند سفید ، صورتی و بنفش بیایند. این نژاد از درختان بومی ژاپن است که بیشتر درختان شکوفه دهنده و زیبا بیشتر از آن نشأت گرفته اند.

· درخت Kousa Dogwood

این یک درخت بسیار زیبا است که در تمام طول سال گلهای زیبا و بی دغدغه را شکوفا می کند. این درخت می تواند زمستان را تحمل کند و همچنان در ماه های سرد شکوفا شود. این گل دارای گلهای سفید رنگ پر جنب و جوش است که مطمئناً تزئینی بسیار زیبا برای باغ های ما خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *